Příspěvky a komentáře

Datum: 23.04.2014

Vložil: petra

Titulek: aktualizace

Připomínej se - tvoje vnučky už vytvořily řadu nových děl. Momentálně několik visí a stojí (je tam i Nely plastika) i v Galerii ve Věži Novoměstské radnice (u Karlova náměstí v Praze).
A to jste ještě neviděli, nikdo, Lindina Kvidouše v nadživotní velikosti ...
Pa Petra

Datum: 23.02.2014

Vložil: J. Janata

Titulek: Krása

Úžasné, nejvíc se mi líbí ty nože.

Datum: 16.02.2012

Vložil: vnučky Oldřicha víška

Titulek: Je to moc hezké!!!!!!!

Ahoj dědo moc hezky jsi to vymyslel a dík že jsi nás tam taky přidal (jako obrázky). Linda a Nela

Datum: 24.02.2012

Vložil: Děda Olda

Titulek: Re: Je to moc hezké!!!!!!!

Tak až zase něco vytvoříte ať mi máma pošle fotky a já je tam doplním.

Datum: 20.12.2011

Vložil: Hanka a Petr - kamarádi Víšků

Titulek: Vždycky jsme rodičům trochu záviděli....

Protože holky známe, tak nás ani moc nepřekvapily ukázky jejich umění. Jsou opravdu nadané a kromě toho ještě velmi chytré a milé. Vždycky jsme rodičům trochu záviděli, jak se umí (i jejich zásluhou) postavit do života a s námi všemi se podělit o radost z rozmanitých výtvorů jeich činností. Musím podotknout, že se není čemu divit, protože jablko nepadá daleko od stromu, rodiče sklízejí plody své práce a geny určitě také sehrály svoji roli. Tudiž talent a cit pro krásné věci pokračuje i v dalším pokolení. Jsme moc rádi, že je máme a v jejich společnosti se cítíme moc hezky. Doufám, že nám všem bude sloužit zdraví a budeme moci ještě dlouho sledovat jejich krásná dílka a pozorovat, jak jim vyrůstají následovníci v jejich dětech.

Datum: 20.12.2011

Vložil: Petra

Titulek: Dělej to ještě dlouho :)

Život je krásný, když jsi obklopen lidmi, s nimiž je ti dobře a když můžeš dělat věci, které tě baví. Už vám nezazlívám, že ani mně nebyl splněn sen "dělat malířku" a se slovy "malování můžeš mít jako koníček" jste mne poslali na ekonomku ... měli jste pravdu - malovat, patlat se v hlíně, zdobit šátky, rýt do lina... to všechno jde dělat "jen tak pro radost".
Důkazem jsi ty a jako mnohaletý divák a obdivovatel tvých výtvorů musím dodat, že těch věcí bylo a je mnohem víc, než se tady prezentuje, a všechny měly duši. Věřím, že mnohé fotky ještě přibudou - jednak je mohou poslat sami obdarovaní (také něco tvého mám :-) a hlavně jich, doufám, ještě hodně vytvoříš.
Mám tě ráda,
tvoje dcera (ta boubelka z fotky u houpacího koně :-)))

Přidat nový příspěvek